Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Úvodná stránka www.lazany.sk

Pozvánka - Vatra SNPVytlačiť
 

Komisia školstva a športu v spolupráci s obcou Lazany a Urbárom p.s. si Vás dovoľujú pozvať na vatru SNP, ktorá sa bude konať dňa 31.8.2019 (sobota) na priehrade v Lazanoch s nasledovným programom:

- 18:30 h kladenie venca na hrob neznámeho partizána na starom cintoríne

- 19:00 h slávnostne zapálenie vatry SNP

Tešíme sa na Vašu účasť.


 
 

Pozvánka - FS Sielnica 20. výročieVytlačiť
 

20. výročie.png


 
 

Aký je termín splatnosti dane z nehnuteľnosti a dane za psa?Vytlačiť
 

Až po doručení rozhodnutia. V prípade, že občan neuhradí daň v plnej výške naraz, môže sa rozhodnúť uhradiť ju v nasledovných dvoch splátkach:

  1. splátka - je splatná do 15 dní od nadobudnutia právoplatnosti rozhodnutia      (t. j. do 45 dní od doručenia rozhodnutia)

  2. splátka - je splatná do 31. augusta 2019.


 
 

Aký je termín splatnosti poplatku za komunálny odpad a drobný stavebný odpad?Vytlačiť
 

Až po doručení rozhodnutia. V prípade, že občan neuhradí poplatok v plnej výške naraz, môže sa rozhodnúť uhradiť ho v nasledovných dvoch splátkach:

  1. splátka - je splatná do 15 dní od nadobudnutia právoplatnosti rozhodnutia      (t. j. do 45 dní od doručenia rozhodnutia)

  2. splátka - je splatná do 30. septembra 2019.


 
 

Oznámenie o vstupe na pozemky v rámci vykonania merania a kontroly stavu protikoróznej ochrany vysokotlakových plynovodovVytlačiť
 

Spoločnosť SPP-distribúcia, a.s. prevádzkuje plynovody a plynovodné prípojky, ktorú sú umiestnené na pozemkoch v katastrálnom území prislúchajúcemu obci Lazany. V zmysle Zákona č. 251/2012 o energetike a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Vyhlášky MPaSVR č. 508/2009 Z.z. na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci a bezpečnosti technických zariadení, vykonávame pravidelné kontroly našich plynárenských zariadení.

V zmysle vyššie uvedeného zákona Vám oznamujeme, že v mesiacoch október a november pracovníci spoločnosti SPP-distribúcia, a.s. vykonávajúci práce v rámci merania a kontroly stavu protikoróznej ochrany vysokotlakového plynovodu budú vstupovať na pozemky, ktorými plynovod prechádza. Spriechodnenie trasy (vykosenie krovia) bude realizovať náš zmluvný zhotoviteľ: spoločnosť Marian Šataník – SATELIER.


 
 
Položky 6-10 z 12

dnes je: 20.8.2019

meniny má: Anabela

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka